3   قدم سوم : خدمات ما
2   قدم دوم : مسیر راه
1   قدم اول : سوالات متداول
                                                        سوالی دارید ؟ از پشتیبانی بپرسید و پاسخ بگیرید .

ساخت نام کاربری جدید

*

*

*

*

*

*

رمز عبور خود را فراموش نموده اید؟

*

?>

پديده نوين فناوری اطلاعات و ارتباطات و تاثيراتی كه بر جنبه‌های گوناگون حيات بشری بر جای گذاشته است منجر به ظهور تحولات جديد و بنيادی در روابط جوامع بشری شده ‌است.

امروزه يكی از نمودهای اين پيشرفت كه ما شاهد تاثيرگذاری و رشد روز افزون آن در زندگی اقتصادی خود هستيم‌، تجارت الكترونيك ( E-commerce) است.
با توجه به سير صعودی اقتصاد جهانی ‌به سوی تجارت الكترونيك‌، جايگاه كشور ما ایران، در اين امر مهم خالی به ‌نظر مي‌رسد.
این در حالی است که با توجه به جمعيت ایران‌، سهم ما از تجارت الكترونيك جهانی كمتر از 0.5% است.
در اين راستا سایت گیلان بورس با هدف بالا بردن سهم كشورمان از تجارت الكترونيك، ايجاد اشتغال، Home Business، ورود ارز به كشور و آشنایی ميليونها ايرانی با بازارهای جهانی فعاليت خود را آغاز نمود.ما تلاش کرده‌ايم تا ابزارهای لازم را جهت شناخت و آگاهی هموطنانمان فراهم سازيم.

نظر شما را جلب کرد؟ عالی است! چرا که تجارت در این بازار علاوه بر جذاب بودن برای خیلی ها سودآور نیز می باشد.

برای لذت بردن از کاری که انجام می دهید، نیاز اولیه داشتن دانش آن کار می باشد. این برای همه کارها مصداق دارد، لذا بدون اتلاف وقت شروع به یادگیری نمایید.

شروع هر کاری و رسیدن به اولین پیروزی ها همیشه دشوار بوده، چرا که امکان شکست نیز وجود دارد. به یاد داشته باشید که مهمترین اصل تجارت قرار نگرفتن تحت احساسات پیروزی و همچنین شکست ها می باشد؛ چرا که این احساسات چه از پیروزی و چه از شکست می توانند شما را از راه اصلی و درست دور نمایند. در صورت عدم کنترل احساسات در هنگام پیروزی شما می توانید به غروری کاذب رسیده و یا در صورت شکست به دلیل ترس نتوانید به موقع تصمیم درست اتخاذ نمایید. کنترل بر احساسات اولین و مهمترین اصل تجارت می باشد.

در این بازار نقش مدیریت سرمایه بسیار حیاتی است. از آنجا که برای صاحبان سرمایه حقیقی و حقوقی حضور مداوم و روزانه در چنین بازار پر نوسانی مقدور نیست، شرکت کلیک هوشمند با بهره گیری از سوابق تریدرها و تحلیلگران مجرب مقیم داخل و خارج از کشور خود توانسته است ایرانیان را از بازار پر سود تجارت ارز بهره مند نماید.
یقینا حضور شما، در این عرصه به مدد چنین تجربه ای سرشار از اطمینان، ثبات و استمرار در سودآوری و حفظ سرمایه خواهد بود.

سودهای هنگفتی در بازارهای مالی چشم انتظار شماست. به شرطی كه آموزش درستی ببينيد تا مانند يك معامله گر موفق رفتار كنيد.

آموزش تجارت در بازارهای مالی راهی به سوی کسب درآمدی واقعی و پایدار با علم تحلیل بازار و حرکات آن و پیش بینی حرکات آینده آن است. و آرزوهای بزرگ مستلزم قدم های بزرگ می باشد. باور اینکه لیاقت این معاملات در شما وجود دارد به خود شما بستگی دارد. اما این قابلیت در همه افراد موجود است و با کمی مطالعه و تجربه و تمرین می توان در آمد بسیار مناسبی را در این بازار کسب نمود.

ثروتمندان و موسسات مالی بزرگ بی شماری در سرتاسر جهان وجود دارند که شغل و حرفه اصلی آنها فقط تجارت در بازارهای مالی ست . تجارت ارز یک علم است و با بخت آزمایی وشانس و عضو گیری های هرمی هیچ ارتباطی ندارد . شما با آموختن کامل تجارت ارز می توانید با حداقل سرمایه وبا استفاده از  توانایی های خود درآمدی عالی را برای خود مانند بسیاری از افراد کسب کنید .

می توانید از قسمت آموزش رایگان سایت گیلان بورس به صورت مبتدی با کلیات این بازار به صورت اجمالی آشنا شوید و یا استفاده از پکیج های آموزشی به صورت حرفه ای با بازار آشنا شوید. همینطور می توانید با مراجعه به بخش مقالات و کتابهای آموزشی اطلاعات خود را در حد حرفه ای بالا ببرید.

در قسمت دانلود منابع، امکان دانلود اندیکاتورهای مختلف به تفکیک موضوع و کارایی ( مانند اندیکاتور های تشخیص روند ، نشان دهنده قدرت ، اندیکاتورهای سیگنال ، تعیین استاپ و تارگت و ...) و همینطور ارائه ی اکسپرت های رایگان و تجاری( بیش از 600 اکسپرت) و سیستمهای حرفه ای (بیش ار 150 سیستم معاملاتی) از دیگر اقدامات سایت گیلان بورس در خدمت به هموطنان علاقمند به بازارهای مالی ست.

از آنجایی که عده ی کثیری از هموطنان برای انتخاب استراتژی معاملاتی خود با دنیایی از سیستمها و مباحث برخورد می کند و این برخورد موجب سردرگمی و اکثر موارد حتی باعث از دست دادن سرمایه می شود ، شرکت کلیک هوشمند بر آن شد که جهت حمایت از این دسته از عزیزان بخشی را به عنوان ارائه ی استراتژی شخصی برای شما راه اندازی کند. در این بخش شما می توانید با ارائه ی مشخصات استراتژی مورد نظرتان،همینطور مقدار سرمایه ی اولیه ، میزان ریسک پذیری ، انتظار سود   و  مقدار ضرر قابل چشم پوشی ماهیانه ، تایم فریم دلخواه و .. استراتژی مخصوص به خود را سفارش دهید.تیم تحلیلگر ما تنها از میان صد ها سیستم رایگان و سیستمهای حرفه ای و تجاری ( که هر روز در حال افزایش است) که در دنیای مجازی ارائه می شوند و در سایت گیلان بورس قرار می گیرند، سیستمی را که متناسب با درخواست شما باشد بهینه سازی و ارائه می دهد.لازم به ذکر است که شرکت کلیک هوشمند معامله روی حساب واقعی برای تست هر استراتژی را عمل درستی نمی داند. چرا که برای آشنایی و تسلط به روی هر سیستم معاملاتی حداقل 1 ماه تست زنده مورد نیاز است.

بسیاری از هموطنان هستند که برای استفاده بهینه! از وقت و سرمایه اقدام به ترید کردن قبل و یا هنگام آموزش می کنند. در این هنگام فرد پیش خود فکر می کند " من می توانم هم یاد بگیرم و هم ترید کنم! تا مدتی که یاد می گیرم می توانم بجای دمو از سیگنالهای ... استفاده کنم و .. " . عده ای حتی پا را از این فراتر نهاده و به جای شرکت در کلاسهای آموزشی و یا مطالعه منابع آموزشی و  مقالات موجود به استفاده از سیگنالهای دیگران روی می آورند. برای این دسته از عزیزان باید یاد آور شد که استفاده از سیگنال های عمومی به این دلیل که سیگنالها برای عده ی زیادی و بدون در نظر گرفتن مواردی که برای طراحی استراتژی شخصی عنوان شد ، صادر می شود ، در نهایت موجب متضرر شدن فرد می شود.به عنوان مثال ممکن است سیگنال صادر شده با 100 پیپ مثبت بسته شود اما صادر کننده سیگنال هرگز در نظر نمی گیرد آیا استفاده کنندگان همه تحمل منفی شدن یک معامله مثلا در 50 پیپ منفی را دارند یا خیر؟به همین خاطر با منفی شدن بالانس حساب نهایتاَ موجب از بین رفتن سرمایه عده کثیری از هموطنان شده اند.در حالی که پرافیت ماهیانه ثبت شده برای صادر کننده سیگنال کاملا مثبت است.

علاوه بر آن ، این دسته از هموطنان هیچ گاه دلیل خرید و یا فروشهایی که خود انجام میدهند را نمیدانند . این که  پیشنهادات خرید و فروش در انتها معامله گران را به سود خواهد برد یا نه جای بحث دارد اما  آنچه که مسلم است معامله گرانی که با این پیشنهادات خرید و فروش معامله میکنند هیچگاه خود قادر به تحلیل بازار و تصمیم گیری در مورد معاملاتشان نخواهند بود و معاملاتی که انجام میدهند چیزی به تجربه آنها نخواهد افزود چون خود دلیل کارهایی که در بازار انجام میدهند را نمیدانند .

افرادی که فعالیت بازار بورس را به عنوان یک حرفه آغاز میکنند راهی به جز درک صحیح بازار و تصمیم گیری شخصی برای معاملات ندارند و سود گرفتن بر اساس گفته و پیشنهاد دیگران در دراز مدت نتایج قابل قبولی به همراه نخواهد داشت.

از دیگر امکانات سایت گیلان بورس امکان تبدیل کردن استراتژی های معاملاتی به اکسپرت و اندیکاتور است . تیم برنامه نویسی ما آماده تبدیل سیستمهای معاملاتی شما به اندیکاتور و اکسپرت در اسرع وقت و کاملا حرفه ای می باشد.شما می توانید در بخش سفارش اکسپرت ، سیستم شخصی خود را  به طور کامل توضیح داده تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه به اکسپرت و یا اندیکاتور تبدیل نمایید.از مزایای اینکار تست و ترید کردن با خیال آسوده تر و راحتتر است. چرا  که اگر اصول صحیحی برای انجام معاملات برقرار باشد، استفاده از اندیکاتورهایی که به شما در این زمینه یاری می دهند بسیار کمک کننده خواهد بود.

یکی از مواردی که اغلب موجب به هدر رفتن سرمایه و وقت معامله گران در بازار ارز بین الملل ( خصوصا در ایران به دلیل محدودیت ها ) خریداری و استفاده از اکسپرت هایی ست که با شرایط فرد همخوانی ندارد.همانطور که در بخش استراتژی شخصی عنوان شد ، عواملی همچون مقدار سرمایه ی اولیه  ، بروکر مورد نظر ، میزان ریسک پذیری ، انتظار سود و  مقدار ضرر قابل چشم پوشی ماهیانه ، تایم فریم دلخواه و ..در انتخاب و یا طراحی یک اکسپرت بسیار مهم است .

از این رو تیم پشتیبانی گیلان بورس بر آن شد تا جهت کمک به آن دسته از هموطنانی که در میان حجم انبوه اکسپرت ها و تبلیغات سردرگم می شوند در انتخاب اکسپرت به صورت رایگان  کمک نماید.برای استفاده از این امکان می توانید به بخش انتخاب اکسپرت مراجعه نمایید.همچنین می توانید از " سبد اکسپرت اختصاصی " هر بروکر استفاده نمایید.این سبدها مجموعه ای از کلیه اکسپرتهایی ست که به روی بروکر مورد نظر نتیجه ی مثبت دارند.این یک پیشنهاد ویژه برای کسانیست که وقت کافی برای تحلیل چارت ندارند .

اگر مایل هستید که خودتان این کار را انجام دهید پیشنهاد می کنیم حتما شرایط ذکر شده در  بخش انتخاب اکسپرت را درنظر بگیرید.می توانید از توضیحات هر اکسپرت که توسط دپارتمان ترجمه شرکت کلیک هوشمند از سایت سازنده ترجمه شده اند استفاده نمایید و یا مستقیما به سایت سازنده رفته و بک تست ها ، حسابهای زنده و مشخصات کلی و جزئی اکسپرت و طراح آنرا را مشاهده نمایید.

 ما مجموعه ای از آموزشها و  ابزارها را با پشتیبانی و اصول علمی در گیلان بورس جمع آوری کردیم تا علاقمندان به فعالیت در بازارهای مالی در دام تبلیغ های بی  اساس مانند :" سیگنال روزی هزار پیپ"، " اکسپرت بدون ضرر "مدیریت سرمایه با سود 200 در صد تضمینی در هفته"  و ... نیفتند.

سایت گیلان بورس جهت بهبود و ارتقاع کمی و کیفی خدمات خود نیاز به همکاری کلیه ی کاربران و مشتریان محترم دارد . لطفا نظارت،پیشنهادات و همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، با ما در میان بگذارید.

ما گام به گام شما را در مسير كسب سود همراهی می کنیم.

به بازارهای پر سود مالی خوش آمديد.
ما به شما در جمع خودمان افتخار كرده و خوش آمد می گویيم.

 قدم اول : یادگیری              قدم دوم : کسب تجربه            قدم سوم : کسب درآمد

کسب در آمد در بورس ؟

پیروزی در بازارهای مالی در 3 حرکت...

کسب در آمد در بورس

آموزش

آموزش

با استفاده از دوره های آموزشی رایگان سایت با نحوه فعالیت در بازارهای مالی آشنا شوید

کسب تجربه و مهارت

کسب تجربه و مهارت

آموزشهای خود را در حسابهای مجازی پیاده سازی نمایید تا به مهارت کافی برسید.

کسب در آمد

کسب در آمد

از تجربه هایتان به صورت نامحدود و با خیالی آسوده درآمد کسب کنید!

بالا