3   قدم سوم : خدمات ما
2   قدم دوم : مسیر راه
1   قدم اول : سوالات متداول
                                                        سوالی دارید ؟ از پشتیبانی بپرسید و پاسخ بگیرید .

ساخت نام کاربری جدید

*

*

*

*

*

*

رمز عبور خود را فراموش نموده اید؟

*

?>

استراتژی معاملاتی ویژه

استراتژی ویژه معاملاتی گیلان بورس یک استراتژی میان مدت است برای سرمایه های متوسط.این استراتژی که توسط تیم تحلیلگر و برنامه نویسی سایت طراحی شده است ترکیبی ست از 3 استراتژی قوی که تمام جوانب بازار را در نظر گرفته و نقاط ورود و خروج را به کاربر اعلام می کند.این استراتژی که برای تایم کاری 4 ساعته و برای جفت ارزهای اصلی طراحی شده است یک استراتژی روند گیر است و سعی بر آن دارد تا تمام پیپ های یک روند را به کاربر ارائه دهد.

از مزایای این استراتژی وقت کمی ست که کاربر برای استفاده از آن باید صرف کند . کاربر پس از بسته شدن هر کندل 4 ساعته پای چارت نشسته و تحلیل خود را در کمتر از 5 دقیقه به وسیله ی اندیکاتورهای هوشمند انجام می دهد.نسبت تی پی به استاپ معمولا 1/2 و در برخی موارد حتی 1/4 است.همچنین نسبت پیروزی/شکست این استراتژی نیز 2/8 است.

این استراتژی از 5 اندیکاتور بدون اصلاح تشکیل شده است که به شما قدرت روند ، سرعت روند ، جهت روند ، نقطه ورود ، حد سود و حد ضرر در لحظه را نشان می دهد.

عکس هایی از این استراتژی را می توانید در زیر مشاهده نماید.همچنین فیلمی از کارکرد این استراتژی به صورت زنده نیز تهیه شده که پیشنهاد می کنیم حتما مشاهده و بررسی بفرمایید.در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا از طریق بخش تماس با ما و یا پشتیبانی آنلاین ، با ما مطرح نمایید.

جهت ثبت سفارش خرید لطفا وجه دریافت استراتژی را (200 هزار تومان) از طریق سامانه پرداخت آنلاین شرکت پرداخت نمایید و استراتژی را در ایمیل خود دریافت نمایید. لینک پرداخت

در فیلم زیر می توانید نمونه سیگنالهای استراتژی ویژه فارکس را در یک ماه گذشته مشاهده بفرمایید.بیش از 13000 پوینت(1300 پیپ) سود تنها با چند پوزیشن و تنها به روی یک جفت ارز.همچنین نمونه ای از سیگنالها به روی جفت ارزها و تایم های کاری مختلف نیز در زیر قابل بررسی می باشد.توجه داشته باشید که این تنها یک نمونه است.میانگین حدودی در 5 سال گذشته برای هر هفته بین 100 الی 250 پیپ برای چهار جفت ارز اصلی بوده است.

سفارش استراتژی ویزه

1WwW.GuilanFX.CoM2WwW.GuilanFX.CoM3WwW.GuilanFX.CoMGBPUSDDailyEURUSDH4

 

سفارش استراتژی ویزه

بالا